הובלות כלליות לכל מטרה

לחברתנו עשרות משאיות ואנו מספקים מגוון שירותי הובלה ולוגיסטיקה בכל חלקי הארץ. צי הרכבים שלנו חדיש, גדול ומגוון החל מ-12 טון ועד לסמיטריילרים, משאיות עם ארגזים סגורים ומקוררים, משאיות עם וילונות ודופן הרמה המותאמות לנסיעה באיזורים אורבניים.
צי הרכבים והנהגים נמצאים תחת פיקוחו של קצין הבטיחות בתעבורה של החברה.
לחברה יכולת מעקב אחר המטען ועל הרכבים בכל שלב ובכל זמן באמצעות אמצעים טכנולוגיים שונים לרבות רשמי טמפרטורה, GPS ואיתורן המראה את מיקום הרכבים בכל זמן נתון.
לחברה כל הרישיונות הנדרשים כחוק, לרבות רשיון עסק, רשיון משרד הבריאות להובלה בקירור, רישיון להובלת מזון ורישיון להובלת חומרים מסוכנים.

הובלה בקירור והקפאה

מזון וחומרים מסוימים מחויבים הובלה בקירור וישנה חשיבות מכרעת לשמירה על הטמפרטורה המתאימה על מנת לשמור על המוצרים. משרד התחבורה הסדיר את ענף הובלות הקירור, בתקנות. וישנן נוהלי בטיחות השומרים על הנהג, על המוצרים ועל הלקוחות.
לרשותינו הנסיון וכל הרישיונות והאישורים המתאימים על מנת להוביל את המוצרים שלכם בבטחה למקום היעד. משאיות להובלות בקירור חייבות לעמוד בתקנים המחמירים ביותר וזאת בנוגע ליכולתן לעמוד בדרישות הבטיחות וביכולתן להוביל את המוצרים תוך שמירה על הטמפרטורה המתאימה להם. משאיות אלו חייבות לעמוד בתקנים שימנעו כשל מנועי כלשהו ובמערכות קירור משוכללות שעמידות בפני תנאי מזג האוויר במיוחד בישראל. משאיות הובלה בקירור בעלות ארגזים מיוחדים שלהם מנוע המקרר אותן ללא הפסקה. בארגזים ניתן להוביל מזון מצונן, קפוא, תוצרת חקלאית, כימיקליים ותרופות. ככל שמערכות הקירור וההובלה מתוחכמות יותר טכנולוגית, הן מחייבות טיפול יקר וצמוד שמבטיח את בטיחות הרכב ואת תקינות המטענים.
ישנה חשיבות לקיומו של ביטוח המטען והנהגים וזאת חוץ מקיומו של ביטוח למשאיות. יש לוודא שהחברה בעלת ביטוח לכל הנזקים האפשריים שיכולים להתרחש במהלך ההובלה ולסחורה עצמה. ביטוח שמכסה כמה שיותר אפשרויות ניתן למי שהוכיח את עצמו כמי שעומד בתקנים ומציית להוראות הבטיחות.

אנו ברמי טרבלסי הובלות בעלי כל הרישיונות והאישורים המתאימים להובלה בקירור. בחברתנו משאיות בעלי ארגזי קירור בטמפרטורות שונות. טמפרטורת הקפאה של מינוס 18 מעלות וטמפרטורת קירור סטנדרטית של 4 מעלות צלזיוס. חברתנו תספק לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לשירות ולמוצר אותו יש להוביל תוך הקפדה על שמירת המוצר עד להגעתו ליעד בהצלחה. הכל תוך מתן יחס אישי, מקצועי, בטיחותי מהיר ויעיל.

הובלת חומרים מסוכנים

בכדי להוביל ולשנע חומרים מסוכנים יש להקפיד על כללי זהירות חמורים במיוחד וזאת על מנת למנוע פגיעה בחיי אדם. טעות קטנה ככל שתהיה כשמדובר בהובלה של חומרים מסוכנים יכולה לפגוע באופן טראגי בנהג, ברכבים הסובבים אותו ובסביבה. הקפדה על בחירת חברת הובלה מקצועית ובעלת ניסיון בהובלה מסוג זה, ממזערת את הסיכון. משרד התחבורה קבע תקנות בטיחות שלא מאפשרות לכל חברת הובלה לקבל היתר להובלת חומרים מסוכנים.
הקריטריונים לקבלת רישיון להובלת חומרים מסוכנים כוללים הכשרה מיוחדת של הנהגים (קורס של משרד התחבורה המקנה רישוי והיתר מאגף המטענים במנהל יבשה) ותהליך של בדיקת רכבי החברה - בדיקות תקופתיות המאפשרות קבלת היתר ממכון התקנים או מהטכניון. לאחר קבלת ההיתר, החברה מתחייבת כי הנהגים והרכבים יהיו במעקב תקופתי ויעברו ריענונים אחת לשנתיים. כמו כן, על המשאית חייב להיות שילוט מתאים המתאר את מרכיבי ההובלה ואלו חומרים מסוכנים נמצאים בה ושילוט המזהיר את העוברים ושווים מפני סכנת החומרים המסוכנים עם מספר חירום במקר של תקלה. הנהג המבצע הובלה זו, חייב להיות נעדר עבר פלילי, בעל ותק בנהיגה על רכב, לדעת מהם הסיכונים בשינוע חומרים מסוכנים ולוודא כי שטר המטען יפרט באופן מדויק את תכולת המשאית. נהג בעל ניסיון ידע כיצד עליו לפעול במקרה שמשהו לא מתנהל כשורה.
רמי טרבלסי הובלות הינה חברה המתמחה בשינוע של חומרים מסוכנים, הינה בעלת כל האישורים המתאימים והינה החברה שתיתן לכם את המענה והפתרון הטובים ביותר ביעילות, מקצועיות, אמינות, בטיחות ואחריות.

הובלת חומרי גלם תעשייתיים

אם אתם זקוקים לחומרי גלם לתעשייה ביניהם גם חומרים מסוכנים, כימיקליים, דבקים, בדים ושלל חומרים – חשוב שתדעו כי הובלת חומרי גלם היא כזאת שעליה להיעשות בצורה נכונה תוך מקסימום בטיחות בזמן ההובלה.
חומרי גלם הם חומרים שמיועדים בדרך כלל לייצור ולתעשייה, כאשר בין שלל החומרים ניתן למצוא חומרים שמיועדים למעבדות, מפעלים, לייצור כימיקליים, לייצור תכשירי קוסמטיקה, גזים תעשייתיים, פולימרים, בדים לייצור ואחסנה, חומרי גלם לבנייה וצבע ועוד. בשל כך ובשל הצורך בחומרים ספציפיים, חשוב לשים את הדגש על חומרים הזקוקים להובלה מיוחדת.

הובלה של חומרי גלם היא כזאת אשר מתבצעת באמצעות משאיות ורכבי הובלה מיוחדים שנועדו להוביל בצורה הבטוחה ביותר חומרי הגלם אל יעדם.
חברות הובלה המתמחות בהובלה של חומרי גלם מספקות מקסימום בטיחות לסביבה בזמן ההובלה, תוך שמירה על שלמות החומרים והעברתם בצורה הגיינית ובטוחה. כיום ישנן כמה חברות בארץ המתמחות באספקת חומרי גלם שונים לתעשייה, כאשר חברות אלה מחזיקות צי משאיות שנועדו להובלת החומרים. חברת רמי טרבלסי הובלות נמנית בין חברות אלו. אנו משתמשים ברכבים מיוחדים תוך שבמשאיות ישנם כל האמצעים לבטיחות החומרים ולנו הרישיונות וההיתרים המאפשרים שינוע חומרים אלו תוך דגש על מהירות, יעילות, מקצועיות ובטיחות.

משאיות בעלות דופן הרמה

דפנות הרמה הידראוליות מקלות על עבודת המשאית באופן ניכר ומאפשרות פריקה והעמסה בקלות של לחיצת כפתור. המשאיות שלנו בעלות דופן הרמה, כך שאם אין ללקוח מלגזות מתאימות כדי להעמיס ולפרוק סחורה הפתרון נמצא בידינו. למשאיות שלנו כבר אין צורך בסיוע. אנו נעמיס ונפרוק לכם ללא כל בעיה באמצעות דופן ההרמה מיוחדת שלנו. השימוש בדופן ההרמה מאפשר עבודה יעילה יותר, מהירה, קלה ובטיחותית מבלי צורך במלגזות או ציוד עזר אחר של הלקוח.

הובלות סמיטריילר

לחברתנו משאיות סמי טריילר, המאפשרות העמסת משקל של עד 27 טון. ישנן המשאיות סמי טריילר בקירור חדישות ומתוחזקות ברמה הגבוהה ביותר המבטיחה את השינוע המקצועי והבטיחותי ביותר. צי הרכבים והנהגים נמצאים תחת פיקוחו של קצין הבטיחות בתעבורה של החברה.
לחברה יכולת מעקב אחר המטען ועל המשאיות בכל שלב ובכל זמן באמצעות אמצעים טכנולוגיים שונים לרבות רשמי טמפרטורה, GPS ואיתורן המראה את מיקום הרכבים בכל זמן נתון.
לחברה כל הרישיונות הנדרשים כחוק, לרבות רישיון עסק, רישיון משרד הבריאות להובלה בקירור, רישיון להובלת מזון ורישיון להובלת חומרים מסוכנים.

הובלות ממעבר גבול

רמי טרבלסי הובלות מאפשרת ללקוחות המעוניינים לשנע סחורה מעבר לגדה לישראל, להינות משירותי הובלות מקצועיים, אמינים, נגישים ובטוחים.
יתכן כי שינוע סחורה ממעבר קרני נשמע כמו הליך מסובך, אבל כשאנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים עושים זאת, הכל מתבצע בקלות ובבטיחות מרבית. לצורך ביצוע הובלה שכזו יש צורך באישורים מיוחדים ובבירוקרטיה הכוללת תשלום לעמיל מכס ושחרור הסחורה.
בשל העובדה שמדובר בהובלה מורכבת, יש צורך בתכנון קפדני ומקדים של כל תהליך ההובלה, מהשלב הראשון ועד שלב השינוע, ההובלה, האחסון והפריקה. חברתנו בעלת כל האישורים המתאימים ויודעת לבצע את כל התהליך והפרוצדורה באופן המקצועי, המהיר והפשוט ביותר.

הפעלת קווי חלוקה באיזורים עירוניים

נוכח הצפיפות, הכבישים הצרים והצורך בחניה, משאיות רבות מתקשות לבצע העמסה/פריקה באופן מיטבי. אצלנו בחברה ובעקבות הניסיון הרב שצברנו, מקומות צפופים אינם מהווים מכשול. לחברתנו משאיות ורכבים רבים בגדלים שונים, הציוד הדרוש, הטכנולוגיה והידע המקצועי המאפשרים הפעלת קווי חלוקה, פריקה או העמסה במספר מקומות עד לסיום העבודה באופן המהיר, המקצועי והטוב ביותר.

הובלת תוצרת חקלאית לרשתות השיווק

על מנת לשנע תוצרת חקלאית לרשתות השיווק השונות, יש צורך בנהגים מנוסים ובשיטת עבודה ספציפית. זאת, על מנת לא לגרום נזק לתוצרת השונה.
חברתנו, בעלת הידע והניסיון הנדרש בהעמסת התוצרת, באופן זהיר ומדויק. והכל על מנת שלא לפגוע בתוצרת שלעיתים הינה עדינה. חברתנו תאחסן את את התוצרת בטמפרטורה הנכונה, תגיע במהרה ליעד (נוכח העובדה שמדובר בסחורה מתכלה) ותעשה כל הדרוש על מנת שהתוצרת תגיע באופן המיטבי ליעדה.

על מנת לשנע תוצרת חקלאית לרשתות השיווק השונות, יש צורך בנהגים מנוסים ובשיטת עבודה ספציפית. זאת, על מנת לא לגרום נזק לתוצרת השונה.
חברתנו, בעלת הידע והניסיון הנדרש בהעמסת התוצרת, באופן זהיר ומדויק. והכל על מנת שלא לפגוע בתוצרת שלעיתים הינה עדינה. חברתנו תאחסן את את התוצרת בטמפרטורה הנכונה, תגיע במהרה ליעד (נוכח העובדה שמדובר בסחורה מתכלה) ותעשה כל הדרוש על מנת שהתוצרת תגיע באופן המיטבי ליעדה.

לייעוץ מקצועי, להצעת מחיר ולהתאמת פתרון ההובלה האידיאלי עבורך

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

לייעוץ מקצועי, להצעת מחיר ולהתאמת פתרון ההובלה האידיאלי עבורך

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם